Jestem terapeutką Integracji Strukturalnej według tradycji
dr Idy P. Rolf

Absolwentką pierwszego w Polsce, 2-letniego szkolenia European Guild for Structural Integration. Członkinią Polskiego Towarzystwa Integracji Strukturalnej (PTIS) i International Association of Structural Integration (IASI). Ukończyłam 3-letnie studia Fizjoterapii w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej oraz 2-letnie studium masażu. Jestem też instruktorem sportu o specjalności Pilates.

Całe życie byłam związana ze sportem i aktywnością fizyczną – jazda konna, pływanie, judo, wing tsun kung fu.. a rower jest moim codziennym środkiem lokomocji. Od 9 lat intensywnie biegam, biorę udział w zawodach, upodobałam sobie szczególnie długodystansowe biegi górskie.

Moja aktywność zapoczątkowała moją ciekawość – jak to jest z tym ciałem, dlaczego zapadamy na kontuzje, skąd się biorą problemy z układem ruchu. Stąd studia fizjoterapeutyczne i nauka masażu. Nadal jednak szukałam swojej drogi, czegoś mi brakowało. Aż po doznaniu kontuzji podczas treningu w górach trafiłam na 10 sesji Rolfingu/Integracji Strukturalnej do Adama Polańskiego. I doświadczenia, wrażenia z ciała jakie wyniosłam po tych sesjach, wywarły na mnie tak duży wpływ, że podjęłam decyzję, że chcę tak pracować z innymi ludźmi.

Stowarzyszenia i organizacje, które polecam:

Gdzie

Warszawa Centrum:
ul. Orla 6b m. 8
oraz Podkowa Leśna

© Copyright 2020-2023 Tamara Mieloch - All Rights Reserved
Zdjęcia: Karolina Krawczyk
Polityka Prywatności